گروه تولیدی پیمان نصب آریا


  1. پیمان در لغت به معنای عهد و قرار و تعهد یعنی قراری که دو یا چند تن می گذارند تا کاری به نحو احسن انجام دهند و انتخاب این نام نمایانگر تعهدی است که شرکت ما در قبال سفارش و کار مشتری می دهد که در نهایت وفای به عهدی است که مابین سفارش دهنده و شرکت ما انجام می شود
  2. این شرکت با عهده گیری از پیشرفته ترین و کار آمدترین و مدرن ترین ابزار روز دنیا )CNCشامل پلاسما و هوا برش ) که سفارشات را در دقیق ترین با درصد خطای میلی متری که رو به صفر میل می کند انجام می دهد.
  3. این شرکت مبنای کار خود را صداقت در انجام کار قرارداده است ونمود آن به کارگیری مهندسین مجرب و کادر کار آزموده و تکنسین های آگاه به کار و طراح های هنرمند و مسلط به پیشرفته ترین زبان های برنامه نویسی در امر اتوکد و نقشه کشی صنعتی قرار می باشد.
  4. شرکت ما اصل را در ایجاد فضای اطمینان دو طرفه میان مشتری و کارفرما قرارداده تا مشتری با خاطرری آسوده و اطمینان از مشتری مداری و صداقت در کار و امور اجرایی ، این امور را به شرکت ما محول کرده و خود با توجه به ارائه دقیق و تعهد کارآمد ما هیچ گونه نگرانی خاطری نداشته و با طیب خاطر به مراحل پیشرفت کار که با او هماهنگ می شود و در هر مرحله با مشتری همفکری های لازم انجام می گردد نظارت داشته باشد.
  5. محصولات این شرکت با توجه به فناوری روز دنیا و استانداردهای لازم از لحاظ فنی و مهندسی و امنیت و کیفیت مواد بررسی ، انتخاب و در کار اجرا و نصب می گردد.
  6. در آرشیو شرکت ما بیش از ده ها طرح و الگوی عملیات از پیش طراحی و اجرا شده وجود دارد که این خود می تواند دست مشتری را برای رسیدن به آن الگوی ذهنی که در سر دارد باز بگذارد و اگر این امر محقق نشد طراحان هنرمند شرکت ما می توانند به یاری مشتری آمده و تمامی رویاها و ذهنیات او را به تصویر کشیده و منحصر به فردترین الگو ها و طرح های تا اکنون اجرا نشده را به ایشان ارائه دهند.
  7. با تمام تسهیلات و امکاناتی که شرکت ما در قبال انجام و طراحی و نصب از این قبیل برای انجام کار مشتری در نظر گرفته است که در نوع خود کم نظیر و در پاره ای از موارد حتی بی نظیرمی باشدکه برای کسب رضایت خاطر مشتری ما از کمترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها استفاده می کنیم زیرا هدف ما در ابتدا کسب رضایت مشتری می باشد.
  8. ورق هایی که ما در کار استفاده می کنیم تنوع آن از قطر یک میل تا 300 میل می باشد که این تنوع ….. خود پیشنهادی ارزنده در تحقق آرمان های ذهنی شما می باشد.
  9. ورق هایی که ما در کار انتخاب می کنیم و قادر به کار با آن می باشیم بسیار گسترده و متنوع می باشد از قبل ورق های آهن و غیره می باشد.
  10. تنوع تولیدات شامل موارد زیر می باشد:

نرده- حفاظ- پارتیشن بندی- سقف کاذب- نمای ساختمان- نمای دو پوسته- معماری داخلی- دکوراسیون و آثار هنری از قبیل مجسمه- طرح های دو بعدی- طرح های انتزاعی و حروف و نقوش خود از قبیل نستعلیق برای فضاهای شهری و غیره می باشد.

در پایان این شرکت آرمان و هدف خود را در صداقت در کار – درستکاری و پایبندی به اصول اخلاقی و ایجاد و فضای مناسب و صمیمانه در فضای کسب و کار قرار داده است.

مدیر عامل شرکت پیمان قاسم زاده